Natrag Přečtěte si

Vyveďte ho z míry

Správně provést orál

Jen málo mužů si bude stěžovat, když se rozhodnete pro orální sex, i když si myslíte, že v něm nejste dost dobrá. Pokud nezapojíte ostré nehty nebo zuby, pravděpodobně se shledáte s kladnou odezvou. Nicméně existují způsoby, jak svou techniku vylepšit – a zahnat stereotyp.

Pro začátek - pamatujte, že dobrý orál je stejně tak o rukou, jako o ústech. Lubrikant vám hodně vypomůže. U postele mějte připravenu sklenici s vodou pro případnou potřebu hydratace a investujte do ochuceného lubrikantu. Nejen, že vaše ruce po něm budou lépe klouzat,ale orál tak bude příjemnější.

Ústní přenos STI (sexuálně přenosných infekcí) včetně  kapavky a syfilis je na vzestupu, takže pokud jste se nebyli otestovat, použijte kondom.

Při orálu záleží na rychlosti, hloubce a pohybu. Začněte pomalu a postupně zrychlujte. Dávejte pozor, která rychlost vyvolá nejlepší reakci. Porno většinou zobrazuje rychlé a drsné praktiky,ale smyslnější přístup se může také líbit. Některým mužům vyhovuje, když začnete zrychlovat, když se blíží jejich vyvrcholení. Řiďte se pohybem jeho boků a podle toho uzpůsobte tempo.

Řekněte partnerovi, ať vás nechytá za hlavu (pokud se vám to ovšem nelíbí, samozřejmě). Pokud určíte tempo, snadněji se ujistíte, že se cítíte pohodlně. Felaci si můžete natrénovat na (omytém) lilku, abyste si zvykli na ten pocit, zvlášť pokud se bojíte, že se vám udělá zle. Vyzkoušejte různé polohy - například lehnout si na postel, hlavu a hrdlo zaklonit přes okraj, tak bude průnik pohodlnější.

Nechejte své ruce bloudit po jeho těle. Mnoha mužům se líbí, když si hrajete s jejich varlaty, někteří mají rádi stimulaci bradavek a jiní hrátky s prostatou. Měňte pozice, dokud nenarazíte na bod, kdy muž blaženě zavzdychá.

"Měňte pozice, dokud nenarazíte na bod, kdy muž blaženě zavzdychá."