Natrag Přečtěte si

Playtime pro dospělé

Hrajte si společně

Sexuální hračky se dnes v mnoha ložnicích objevují častěji než v minulosti, ale některým lidem přijde myšlenka na ně děsivá. Mužům asi připadá vibrátor jako náhrada za ně. Ženy se mohou cítit nejistě, že jim jde o vlastní potěšení. Avšak hračky budují intimitu, urychlují vzrušení ženy (pokud má ráda vibrace – ne všechny ženy mají) a pomáhá uzavřít  'orgasmovou propast', kdy muž obvykle vyvrcholí rychleji než žena.

Vibrátory: Jsou k dostání ve všech tvarech a velikostech a liší se hlasitostí/výkonností. Pokud s hračkami teprvezačínáte, navolte si nejnižší  nastavení – může nějaký čas trvat, než si na vibrace zvyknete.  Durex Pure Fantasy je tvarován ke stimulaci bodu G. Durex Play bullet je malý a tichý, ideální pro diskrétní hrátky.

Dilda: Nevybrují, obvykle mají tvar penisu a většina může být nasazena při pronikání do partnerky. Některé mají přísavky, takže je můžete použít ve vaně nebo ve sprše.

Vibrační kroužky: Známé také jako kroužky lásky a kroužky na penis. Tyto hračky jsou buďto z gumy nebo silikonu, které zachytí krev v penisu, zesílí a prodlouží mužskou erekci, nebo mají důmyslný design s vibrující kuličkou, např. Durex Play Vibrations, Little Devil a Ultra rings.

Vibrační stimulátory na prst: Přidávají  vibrace k ručním hrátkách, navléknou se na prst a vibrace se nasměrují na vytoužené místo. Durex Play Touch můžete použít jak sami, tak s partnerem a je vhodný jak pro ženy tak pro muže. Zkuste muži hladit šourek nebo bradavky během orálního sexu a docílíte intenzivnějšího vzrušení.

Anální kolíky: Navrženy pro anální hrátky, jejich spodní část je vytvarována do zvonu nebo má provázek pro snadné vyjmutí.  Análně byste měli používat hračky jen k tomu určené.

Masturbační návleky: Navrženy pro vzrušující ruční hrátky mužů. Některé jsou otevřené, což umožňuje snadnější spolupráci s partnerkou, protože se dá spojit s orálním sexem pro neskutečný zážitek. Jiné jsou uzavřené, což zvyšuje sací sílu. Vyzkoušejte různé druhy a zjistěte, co vás vzrušuje.

Nové hračky se neustále vyvíjí  a jsou již k dostání v lékárnách a supermarketech. Společně je můžete koupit na internetu, vybrat si ty vyhovující  vám oběma. Tím si budete  ještě blíž – a to ani nezmiňuji, s jakou radostí budete čekat na pošťáka.

"Hračky mohou pomoct uzavřít tu 'orgasmovou propast', pokud muž obvykle vyvrcholí rychleji než žena."