Natrag Přečtěte si

Error loading MacroEngine script (file: ArticlePageHeader.cshtml)

Různé polohy mají různé účinky. I když byste mohli zůstat jen u jedné polohy, snadněji narazíte na to správné místo experimentováním. Tyto pozice jsou snadné a každá má své výhody.

Vyvýšený misionář

U misionáře leží žena na zádech a muž na ní, celou vahou se opírá o ruce. U vyvýšeného misionáře se použije tento fígl: žena si podloží zadek polštářem. To změní úhel vniknutí a on tak snadněji dosáhne na bod G.Muže budete cítit intenzivněji – takže pokud vám není hluboké proniknutí pohodlné, vyhněte se této poloze, ale je ideální, pokud chcete muže cítit co nejvíc.

Zezadu

Často na vrcholu žebříčků nejoblíbenějších  poloh mužů, žena klečí na všech čtyřech a muž si klekne za ni. Pro některé ženy je tato poloha trochu neosobní. V tom případě před ni postavte zrcadlo, ať se vám může dívat do očí a pozice je tak intimnější. Poloha umožňuje hlubokou penetraci a stimulaci bodu G. Pro muže je tak snadnější hladit poprsí ženy a líbat jí krk a žena se může dotýkat sama sebe nebo použít během sexu hračku.

Na koníčka

Ideální poloha pro první milování. Při ní muž leží na zádech a žena sedí  obkročmo na něm. Tak udává tempo a nakloněním dopředu se lépe stimuluje její klitoris. Muži se naskytne skvělý výhled a může jí hladit celé tělo.

"Muži se naskytne skvělý výhled a může jí hladit celé tělo.."

Error loading MacroEngine script (file: RelatedContentListing.cshtml)