Natrag Přečtěte si

Error loading MacroEngine script (file: ArticlePageHeader.cshtml)

Lesbický sex nemá žádné zlaté pravidlo, stejně tak jak je to u sexu partnerů opačného pohlaví. Každý touží po něčem jiném. Nicméně znalost základů lesbického sexu vám zaručí nezapomenutelný zážítek.

 1. Nepředpokládejte. Každá žena je jiná. Některá má ráda stimulaci rukou, pro jinou je orální sex tím neuspokojivějším, některé mají rády hračky (včetně připínacího penisu), jiným se líbí všechno. Jen proto, že vám se líbí jedna věc, neznamená, že partnerce taky, takže komunikujte a objevujte společně.
 2. Hlavně bezpečně: Orální šíření sexuálně přenosných infekcí (STI) je navzestupu,  takže použijte orální roušku (latexový čtverec) , abyste se nenakazily, pokud ovšem jste se nenechaly testovat. Přenos STI je možný, i když budete sdílet stejnou hračku, a tak na ni navlékněte kondom.
 3. Buďte sexy: Bezpečný sex nemusí být nudný. Vyzkušejte vroubkované, tečkované a další pocity měnící kondomy na hračky, abyste si tu změnu náležitě užily. Roušky jsou k dostání v různých příchutích, ale i bez nich. 
 4. Hrajte si: Navlékněte kroužek potěšení na dildo pro stimulaci klitorisu. Použijte tzv. bullet vibrátory během orálního sexu nebo se jen převlékněte do sexy oblečků. Střídejte to, abyste vyšly ze stereotypu.
 5. Buďte sebevědomé: Mnoho žen si není svým tělem jistých, ale jestli se s vámi chce žena milovat, líbí se jí, co vidí. Buďte na svůj vzhled pyšní a libujte si v jejím pohledu.
 6. Chcete rozšířit váš orální repertoár? Přibližte se k partnece z jiného úhlu – může to přinést zcela jiné pocity.
 7. Použijte lubrikační gel. Skvělý pro masáž a masturbaci, lubrikant je také nepostradatelný, když se rozhodnete pro anální hrátky
 8. Hrát se dá různými způsoby. Vyzkoušejte různé orální techniky a dráždění rukou, abyste svou partnerku uspokojily.
 9. Ještě lépe, masturbujte před partnerkou. Tak se dozvíte, co se každé z vás líbí.
 10. Znejte své hranice. Sex není o tom, kdo víc vydrží. Jestli partnerka navrhne něco, co vám připadá děsivé, buďte upřímní. Pomocí vlastní ruky partnerku samy naveďte a udávejte tempo při prvním objevování.

  "Přibližte se k partnece z jiného úhlu – může to přinést zcela jiné pocity."

Error loading MacroEngine script (file: RelatedContentListing.cshtml)